Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.
    

BorówkaWzorowany na oryginalnych i przytulnych chatach kurpiowskich dom Borówka to spełnienie marzeń małych, 3-4 osobowych rodzin. Tworzony w całości z drewnianych bali nie jest trudny w budowie, a w jego projekcie zastosowano funkcjonalne rozwiązania, takie jak pojemna garderoba, duży taras do zorganizowania weekendowego grilla czy doskonale oświetlone pomieszczenia. Wejście zostało zaznaczone przez kolumny podtrzymujące efektowny trójkątny dach. Mieszkająca w tym domu rodzina uzyska wysoki codzienny komfort, a idealna powierzchnia użytkowa sprawi, że każdy domownik otrzyma dla siebie prywatną przestrzeń. Dodatkowymi atutami domu są kominek, piec centralnego ogrzewania, kaflowa kuchnia, a także pojemna piwnica i pełne uroku poddasze mieszkalne, które jest wyjątkowym azylem bezpieczeństwa dla domowników oraz gości.

 
pow. użytkowa 95,30 m²
pow. zabudowy 132,7 m²
kubatura (objętość budynku) 800,0 m³
kąt nachylenia połaci dachowej 45°
kalenica (wysokość budynku) 8,22 m
ilość pokoi 3
ilość łazienek 2
 

 

 
 

KONTAKTul. Królewiecka 40A/9
11-700 Mrągowo


NED Sp. z o.o.
tel. 0 512 483 578


E-mail:
d.gulinski@naturekodom.pl
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Natur Eko Dom (ul. Królewiecka 40A/9, 11-700 Mrągowo).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez Natur Eko Dom (ul. Królewiecka 40A/9, 11-700 Mrągowo) i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.
Znajdź nas na mapach Google