Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.
    

Dom modelowy

Pragniemy Państwa poinformować, że nasza spółka zakończyła budowę domu modelowego wykonanego z bali.

Zapraszamy do galerii przedstawiającej przebieg przedsięwzięcia gdzie można zaobserwować jak wyglądają etapy budowy. Drewno zostało wykończone produktami firmy OSMO, ściany zostały zaolejowoskowane na kolor dębu, podłoga na poddaszu na dąb antyczny, a na dole pozostała w kolorze naturalnego dębu. 

 

Nazwa pochodzi od miejscowości, gdzie zostanie postawiony tenże dom. Kosewo leży na trasie Mrągowo-Mikołajki, 7 km od Mrągowa.

 

KONTAKTul. Królewiecka 40A/9
11-700 Mrągowo


NED Sp. z o.o.
tel. 0 512 483 578


E-mail:
d.gulinski@naturekodom.pl
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Natur Eko Dom (ul. Królewiecka 40A/9, 11-700 Mrągowo).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez Natur Eko Dom (ul. Królewiecka 40A/9, 11-700 Mrągowo) i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.
Znajdź nas na mapach Google