Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.
    

Dziadek

 

Jeżeli poszukujesz projektu domu, który spełni oczekiwania Twoje i Twojej rodziny odnośnie spokojnego i komfortowego życia, zainwestuj w Dziadka – dom posiadający ogromną liczbę zalet i stanowiący doskonałe miejsce do prowadzenia działalności agroturystycznej. Wykonany jest całkowicie z drewna, w związku z czym zachowuje bardzo korzystny dla zdrowia i samopoczucia mikroklimat, a dzięki bardzo dużej powierzchni użytkowej spełni oczekiwania nawet wielopokoleniowej rodziny. Jest domem całorocznym, wyposażonym w poddasze mieszkalne oraz częściowe podpiwniczenie. Dzięki bardzo dużemu ogrodowi zimowemu daje możliwość wspaniałego relaksowania się podczas mroźnych dni, a spory ganek daje możliwość grillowania całej rodzinie. Bogactwo zdobień, ogrzewanie centralne i kominek są jego dodatkowymi atutami.

 

Charakterystyka

 

pow. użytkowa 231,30 m²
pow. zabudowy 197 m²
kubatura (objętość budynku) 1400 m³
kąt nachylenia połaci dachowej 45°
kalenica (wysokość budynku) 8,22 m
ilość pokoi 4 (1/3)
ilość łazienek 4
 

 

KONTAKTul. Królewiecka 40A/9
11-700 Mrągowo


NED Sp. z o.o.
tel. 0 512 483 578


E-mail:
d.gulinski@naturekodom.pl
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Natur Eko Dom (ul. Królewiecka 40A/9, 11-700 Mrągowo).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez Natur Eko Dom (ul. Królewiecka 40A/9, 11-700 Mrągowo) i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.
Znajdź nas na mapach Google