Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.
    

Dziewczyna

 

Jako wielcy miłośnicy tradycyjnych rozwiązań oraz komfortowych warunków mieszkaniowych, pragniemy zaproponować projekt domu o nazwie Dziewczyna. Wzorowany jest na tradycyjnych chatach mazurskich, w związku z czym posiada efektowny wygląd zewnętrzny, a jego spora powierzchnia pozwala na zamieszkanie całej rodziny. Wykonany jest z bali drewnianych, a jego spory taras oraz ganek umożliwiają cieszenie się letnimi promieniami słońca. Zastosowano w nim funkcjonalne rozwiązanie w postaci połączenia kuchni z dużym salonem, a oprócz tego znajdują się w nim jeszcze cztery pokoje – po dwa na każdym piętrze oraz dwie łazienki plus garderoba. Całość uzupełnia mieszkalne poddasze oraz funkcjonalne ogrzewanie za pomocą kominka z płaszczem wodnym. To współczesne piękno wzorowane na sprawdzonej i pożądanej klasyce.

 

Charakterystyka

 

 

pow. użytkowa
142,70 m²
pow. zabudowy
139,7 m²
kubatura (objętość budynku)
890 m³
kąt nachylenia połaci dachowej
45°
kalenica (wysokość budynku)
8,35 m
ilość pokoi
4
ilość łazienek
2

 

KONTAKTul. Królewiecka 40A/9
11-700 Mrągowo


NED Sp. z o.o.
tel. 0 512 483 578


E-mail:
d.gulinski@naturekodom.pl
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Natur Eko Dom (ul. Królewiecka 40A/9, 11-700 Mrągowo).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez Natur Eko Dom (ul. Królewiecka 40A/9, 11-700 Mrągowo) i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.
Znajdź nas na mapach Google