Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.
    

Niepowtarzalny klimat

Unikalny styl
O NAS

Wybieramy dla Państwa wśród pasjonatów budowania z drewna.

Natur Eko Dom ma siedzibę nad Wielkimi Jeziorami Mazurskimi. Do produkcji domów wykorzystuje bale z dostępnej w tym regionie sosny mazurskiej. Dzięki surowemu, mazurskiemu klimatowi sosna mazurska jest wysokiej jakości materiałem konstrukcyjnym. Doceniali to budowniczy statków: swego czasu większość masztów statków Starego Świata była wytwarzana z sosny mazurskiej – tylko ona potrafiła skutecznie stawić czoła sztormom i burzom na wszystkich morzach i oceanach kuli ziemskiej.

OFERTA

TRZY KROKI DO WŁASNEGO DOMU
Czytaj więcej
DOMY CAŁOROCZNE
Czytaj więcej
DOMY POD KLUCZ
Czytaj więcej

REALIZACJE

Wczytaj wszystkie

KONTAKTul. Królewiecka 40A/9
11-700 Mrągowo


NED Sp. z o.o.
tel. 0 512 483 578


E-mail:
d.gulinski@naturekodom.pl
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Natur Eko Dom (ul. Królewiecka 40A/9, 11-700 Mrągowo).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez Natur Eko Dom (ul. Królewiecka 40A/9, 11-700 Mrągowo) i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.
Znajdź nas na mapach Google