Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.
    

Aktualności

Projektowanie


Wychodząc na przeciw oczekiwaniom wielu klientów proponujemy usługi projektowe. Wystarczy mieć pomysł na dom, resztą zajmie się wykwalifikowany architekt znający problematykę drewna.
Nasza kilkuletnia współpraca przynosiła znakomite efekty. Doszliśmy do wniosku, że nasza współpraca musi nabrać innego wymiaru. Budowa jest jak "operacja na żywym organizmie" każda decyzja o zmianie projektu wymaga głebszej analizy i obliczeń. Każda zmiana wprowadzana na etapie budowy bez możliwości dokonania obliczeń i zmian projektowych jest bardzo kosztowne. Mając ciągły kontakt z autorem projektu jesteśmy w stanie skrócić czas na akceptacje Państwa pomysłów. 

KONTAKTul. Królewiecka 40A/9
11-700 Mrągowo


NED Sp. z o.o.
tel. 0 512 483 578


E-mail:
d.gulinski@naturekodom.pl
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Natur Eko Dom (ul. Królewiecka 40A/9, 11-700 Mrągowo).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez Natur Eko Dom (ul. Królewiecka 40A/9, 11-700 Mrągowo) i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.
Znajdź nas na mapach Google