Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.
    

Kurpianka

 

 

Chaty kurpiowskie zawsze imponowały klimatem oraz przytulnością, na co dowodem jest Kurpianka – projekt domu jednorodzinnego dla wymagających mieszkańców. Wykorzystano w nim pomysł na stworzenie ogromnej izby, która jest połączeniem kuchni, jadalni i salonu – idealnie sprawdza się do pielęgnowania rodzinnych relacji. Inspirowany tradycyjnymi rozwiązaniami posiada zadaszony taras i ganek doskonały do spędzania czasu w gronie rodziny lub znajomych, a także cztery pokoje, które rozmieszczone zostały zarówno na piętrze, jak i na parterze. Jego użytkownicy będą mogli korzystać z dwóch łazienek i użytkowego, odpowiednio ocieplonego poddasza, które można traktować jako dodatkowy pokój. Ogrzewanie w tym domu to kominek z płaszczem wodnym, zapewniający ciepło, a do tego miły nastrój wewnątrz pomieszczeń.

 

Charakterystyka

 

 
pow. użytkowa 127,7 m²
pow. zabudowy 131,2 m²
kubatura (objętość budynku) 745 m³
kąt nachylenia połaci dachowej 45°
kalenica (wysokość budynku) 8,42 m
ilość pokoi 4 (1/3)
ilość łazienek 2

 

KONTAKTul. Królewiecka 40A/9
11-700 Mrągowo


NED Sp. z o.o.
tel. 0 512 483 578


E-mail:
d.gulinski@naturekodom.pl
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Natur Eko Dom (ul. Królewiecka 40A/9, 11-700 Mrągowo).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez Natur Eko Dom (ul. Królewiecka 40A/9, 11-700 Mrągowo) i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.
Znajdź nas na mapach Google