Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.
    

Natur 1

 

Projekt wedlug koncepcji architekta  Bartka Pejdy

 

Pragniemy dawać naszym Klientom jak największe możliwości jeśli chodzi o wybór wymarzonych projektów domów, na co dowodem jest Natur 1, wykonany według koncepcji uznanego specjalisty. Proponujemy dwie wersje domów doskonale dostosowanych do terenów wiejskich i podmiejskich, które spełnią oczekiwania miłośników przytulnych powierzchni i innowacyjnych rozwiązań. Projekt został uzupełniony o innowacyjne podejście do układu wnętrza, co przejawia się w umieszczeniu pokoju gościnnego na parterze, a trzech dodatkowych pokojów (w tym dwóch z garderobami) na piętrze. Duża powierzchnia, przestronna kuchnia i jadalnia, a także niewielka, ale spełniająca swoje zadanie pralnia/suszarnia sprawiają, że w domu wykonanym według tego projektu mieszka się bardzo przyjemnie. Duży taras z zadaszeniem jest dodatkowym argumentem do zainwestowania w to rozwiązanie.

 
 

 

KONTAKTul. Królewiecka 40A/9
11-700 Mrągowo


NED Sp. z o.o.
tel. 0 512 483 578


E-mail:
d.gulinski@naturekodom.pl
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Natur Eko Dom (ul. Królewiecka 40A/9, 11-700 Mrągowo).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez Natur Eko Dom (ul. Królewiecka 40A/9, 11-700 Mrągowo) i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.
Znajdź nas na mapach Google