Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.
    

Niewiasta

 

 

Piękna i uwodzicielska niewiasta kusi wszystkich posiadaczy dużych rodzin albo osób pragnących otworzyć wspaniały pensjonat. Jest to projekt bardzo dużego domu, posiadającego sześć pokoi (dwa na parterze i 4 na piętrze), które zaopatrzone zostały w oddzielne łazienki. Wewnątrz nie brakuje niczego – począwszy od sauny, szatni i spiżarni znajdujących się w piwnicy, przez przestronny hall na parterze, a na zadaszonym tarasie o sporej powierzchni oraz poddaszu mieszkalnym skończywszy. Inspirowany jest tradycyjnymi chatami mazurskimi, w związku z czym prezentuje się pięknie z zewnątrz, a dzięki zastosowaniu drewna w jego wnętrzu panuje doskonały mikroklimat. Dom uzupełniony jest podcieniem szczytowym oraz przeszklonym. Wszystko to sprawia, że projekt jest stworzony do wykorzystania go do stworzeniu pensjonatu gdzieś w urokliwej okolicy.

 

Charakterystyka

 

 

pow. użytkowa 248,0 m²
pow. zabudowy 216,2 m²
kubatura (objętość budynku) 1400 m³
kąt nachylenia połaci dachowej 45°
kalenica (wysokość budynku) 8,7 m
ilość pokoi 6 (2/4)
ilość łazienek 7

 

KONTAKTul. Królewiecka 40A/9
11-700 Mrągowo


NED Sp. z o.o.
tel. 0 512 483 578


E-mail:
d.gulinski@naturekodom.pl
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Natur Eko Dom (ul. Królewiecka 40A/9, 11-700 Mrągowo).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez Natur Eko Dom (ul. Królewiecka 40A/9, 11-700 Mrągowo) i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.
Znajdź nas na mapach Google