Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.
    

Panienka

 

Oto projekt dostosowany do potrzeb niewielkich rodzin oraz miłośników przytulnych, niedużych wnętrz.

Panienka jest stworzona do postawienia w urokliwej okolicy, z dala od zgiełku miasta i korzystania z piękna natury na co dzień. Dwa pokoje znajdujące się na poddaszu to idealne miejsca na zorganizowanie sypialni, natomiast duży salon połączony z kuchnią i korytarzem stanowi punkt centralny, będący miejscem spotkań całej rodziny oraz znajomych. Wyposażony został w dwie łazienki, pomieszczenie techniczne, a także zadaszony taras o sporej powierzchni. Ogrzewany jest piecem centralnego ogrzewania i z pewnością spełni oczekiwania pary albo rodziców z jednym dzieckiem. Wzorowany jest oczywiście na dawnych mazurskich chatkach, w związku z czym wykonany został z bali. Imponuje estetyką i pomysłowością wykonania.

 

Charakterystyka

 

pow. użytkowa 79,0 m²
pow. zabudowy 77,7 m²
kubatura (objętość budynku) 480 m³
kąt nachylenia połaci dachowej 45°
kalenica (wysokość budynku) 7,55 m
ilość pokoi 2
ilość łazienek 2

 

KONTAKTul. Królewiecka 40A/9
11-700 Mrągowo


NED Sp. z o.o.
tel. 0 512 483 578


E-mail:
d.gulinski@naturekodom.pl
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Natur Eko Dom (ul. Królewiecka 40A/9, 11-700 Mrągowo).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez Natur Eko Dom (ul. Królewiecka 40A/9, 11-700 Mrągowo) i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.
Znajdź nas na mapach Google