Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.
    

Sielawa

 

Duży, inspirowany dawnymi chatkami położonymi na Mazurach i wykonany z drewnianych bali – oto cechy domu stworzonego na podstawie projektu sielawa. Posiada dużą, ponad 115-metrową powierzchnię, a z jego trzech pokojów skorzystać może rodzina z dwójką dzieci. Funkcjonalne rozwiązania, jakie w nim zastosowano, a mianowicie dwie łazienki, kuchnia kaflowa i kominek zwiększają poczucie komfortu, zaś duży zadaszony taras, balkon, ganek i ogród zimowy powodują, że domownicy nie będą mieli problemu ze spędzaniem w miłej atmosferze ciepłych dni. W piwnicy znalazło się miejsce na spiżarnię, kotłownię oraz pomieszczenie gospodarcze, parter to przestronny salon z wyjściem na ogród zimowy, zaś poddasze stanowi główną część mieszkalną, gdzie znajduje się również garderoba. Dom ogrzewany jest za pomocą kominka oraz pieca centralnego ogrzewania.

 
 
Charakterystyka
 
pow. użytkowa 117,10 m²
pow. zabudowy 140,7 m²
kubatura (objętość budynku) 852 m³
kąt nachylenia połaci dachowej 45°
kalenica (wysokość budynku) 8,22 m
ilość pokoi 3
ilość łazienek 2
 
 

KONTAKTul. Królewiecka 40A/9
11-700 Mrągowo


NED Sp. z o.o.
tel. 0 512 483 578


E-mail:
d.gulinski@naturekodom.pl
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Natur Eko Dom (ul. Królewiecka 40A/9, 11-700 Mrągowo).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez Natur Eko Dom (ul. Królewiecka 40A/9, 11-700 Mrągowo) i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.
Znajdź nas na mapach Google